Duplo Classic (Profilované, Uzavřené, Pony)

Modely podkov Duplo bez kovového stabilizačního jádra

Nekovová řada Classic je k dispozici jak v kulaté verzi pro přední kopyta, tak v oválné verzi pro zadní kopyta.

Podkovy pro malá kopyta Duplo Classic Pony jsou speciální verzí  řady Classic. Nemají hroty ani drážky pro hřebíky a jsou určeny výhradně pro lepenou aplikaci. Nejmenší pony podkova bude mít velikost 50 mm, takže i ta nejmenší kopyta mohou konečně těžit z výhod syntetické podkovy.

Modely Classic můžete vybavit mikroozuby pro zvýšení trakce. Pokud chcete dovybavit svou pony podkovu hroty (dle vlastního uvážení), použijte prosím velikost M. Velikost L je pro malé pony podkovy příliš velká.

Protože model Classic nemá stabilní kovové jádro, není tak pevný jako naše kompozitní modely. Při používání Classic k ochraně kopyt vašeho koně zvažte tento aspekt.

Hlavní nevýhodou použití Classic jako přibíjecí podkovy je riziko proklouznutí hřebíků skrz štěrbiny pro hřebíky kvůli absenci stabilního kovového jádra. Berte prosím toto riziko v úvahu při používání Classic jako přibíjecí boty podle vlastního uvážení.

Většina našich zákazníků, kteří používají Duplo Classic jako nekovovou ochranu kopyt, se rozhoduje pro lepenou aplikaci v kombinaci s manžetami RB Carbon. Manžety RB Carbon ve velikosti 3 vhodné podkovy od velikosti 114 mm až po velikost podkovy pony 90 mm. Manžety budou brzy nabízeny v ještě menších velikostech. Více o způsobu aplikace manžet najdete zde:  Manžety

Vyhledávání podle parametrů
Načíst další